Zbulohet çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak sekonda para largimit nga shtëpia e BBV

BBVA

Një nominim i papritur ka ndodhur mbrëmjen e e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi. Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizit.

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh. Teksa po e përqafonte për tu larguar

Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.

Pas eleminimit Efi u shpreh se gjëja më e rëndësishme është që ajo të dilte me ato vlerat që ka si njeri dhe i vjen shumë mirë që këtë gjënë ka transmetuar tek publiku.

Efi: Mendoja se do dilja unë. Nuk do të doja kurrsesi të ndahej çifti. Më mirë kështu. Nuk e dyshoja fare zgjedhjen e Deas.