Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

BBVA

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme.

Gara e tij nuk zgjati shumë, pasi u dërgua në nominim për shkeljen e rregullave, pasi i dha Oltës informacione nga jashtë kur hyri në shtëpi.

Pas kesaj Xhonit i buzeqeshi fati se u rikthye me bileten e fatit por kesaj here u gjet ne nominim shume te forte mes Luizit dhe Efit.

Sot ai la perfundimisht shtepine e bbvip te presim ne vazhdim sepse surpiza tjeter eshte se ka nje eleminim tjeter.