Xhensila një ‘bishë’ e vërtetë, shikoni çfarë bënë ajo mr keto ushtrime. (Video)

showbizz

Xhensila Myrtezaj tanimë përpos që është një këngëtare e suksesshme, një grua e zonja në biznes, ajo është edhe një nënë tejet e përkushtuar ndaj vajzës së saj Ajkës.

Duke qenë se ajo është mjaft e angazhuar gjen kohë që fansave tu qëndroj pranë me imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Mirëpo në postimin e fundit Xhensila na ka habitur të gjithëve. E talentuar, e bukur dhe mjaftë tërheqëse. Këto e karakterizojnë këngëtaren shqiptare, Xhensila Myrtezaj. Për linjat trupore ka treguar që ka arritur t’i formësojë me anë të ushtrimeve në fitnes.

Së fundi mikja e saj ka ndrë një video ku këngëtarja shihet teksa ushtron në fitnes ndërsa me të drejt e quan ‘bishë’ fitnesi./InfoKosova pamjet poshte S.pón.sóred: