VIDEO: Luizi dhe Kiara po bëjnë prova për puthjen mes tyre që e presin mijëra shqiptarë

BBVA

Luizi dhe Kiara janë shumë pranë puthjes që i gjhithë publiku ka pritur prej kohësh.Dyshja për shkak të provës së javës janë mbyllur në një ambjent më intim larg pjesës tjetër të banorëve.

Teksa kujdesen për bebi Arbanën Luizi ka tentuar jo pak here për ta puthur Kiarën.Kjo e fundit nuk e refuzon më si më parë dhe me shumë mundësi konfirmimi i lidhjes do të vijë së shpejti me një puthje. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Bjordi është një tjetër banor që ia shprehu hapur Luizit, mendimin e tij sa i përket Kiarës dhe raportit që ata të dy kanë ndërtuar.Teksa po rrinin në oborr, Bjordi i tha Luizit se atë nuk e bind fare Kiara.

Sipas mendimit të tij, Kiara ose e ka marrë situatën në dorë, ose nuk po dinë si ta menaxhojë këtë situatë, të krijuar mes saj dhe Luizit.Nga ana tjetër, Bjordi foli edhe për komentin që Kristi bëri me Kiarën, që tha se ai mund ta zërë kollaj atë, ndryshe nga Luizi që është i paaftë.

NderkoheEfi diskutoi me Kiarën debatin që pati mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit, me Oltën.Ajo e cilësoi Oltën si njeri pa karakter, negative dhe tha se nuk ka dëshirë të ketë kontakt fare me të.

Situata e ‘nxehtë’ mes dy vajzave, erdhi për shkak se Olta i tha Efit se ajo nuk është në nivelin e saj.Efi gjatë këtyre ditëve, por edhe në spektakël, kërkoi nga Olta të argumentoi mendimin e saj, por kjo e fundit u shmang.