VIDEO: Kiarës i del pa dashje pjesa intime, Luizi kujdeset që mos ta shohë publiku

BBVA

Protagonistët e spektaklit të “Big Brother Vip Albania” 2 padyshim janë ‘çifti’, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli me uljet dhe ngritjet e marrëdhënies së tyre.

Por duket se tashmë marrëdhënia mes tyre është e rregulluar dhe ata po e shijojnë edhe me humorin ‘alla’ Luiz, i cili është super aktiv në shtëpinë më të famshme.

Një video e bërë virale në rrjet ku Luizi kujdeset që kamerat mos i ‘kapin’ pjesët intime të moderatores, Kiara Tito. Moderatorja pyet Luizin pe gjë ti dhe ai me shaka pohon se ka parë. Shiko v1djon poshtë S.pónsóred