VIDEO: Kiara bëhet xheloze e madhe për Tean, ja çfarë i thotë Luizit në sytë e të gjithëve

BBVA

Banorët e “Big Brother VIP” u vendosën në provë nga vëllai i madh, teksa iu ngarkua si detyrë të organizonin një talent show.

Mes shumë performancave, ishte dhe ajo e Luizit dhe Teas, të cilët kënduan së bashku “Jeto dhe jetën time”. Pas performancës, banorët theksuan se mes tyre kishte një tension dhe një kimi të madhe. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Kjo është bërë dhe temë debati mëngjesin e sotëm mes banorëve, të cilën kanë thënë se Tea ka akoma ndjenja për Luizin. Për këtë ka reaguar dhe Kiara, e cila është shfaqur xheloze.

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Teksa ditët brenda shtëpisë kalojnë, duket se dyshja po shihen gjithmonë e më të afërt.