Video-ja kur Luizi i thotë Kiarës: Më shiko në sy se merr force prej inatit…

Info

Gjithë kjo javë ka patur shumë debate dhe shumë hatër mbetje mes banoreve ne BBV.

Një prej banoreve më të folur eshte Luizi, i cili pasi u shpreh se ai vuan nga një sèmundje dhe pasi u bene analizat dhe doli se nuk kishte problem është penalizuar shume brenda shtepise.

Kjo më shumë i ka shkaktuar dhe probleme me Kiaren te cilen e ka simpatizuar deri ne fillim, ditën e fundit Kiara ka pesuar nje demtim brenda shtepise dhe Luizi i ka qendruar shume prane, pavarsisht se ajo akoma nuk ja ka faluar gabimin qe beri.

Ditën e sotme nje episod gazmor ka ndodh mes tyre ku Luizi ishte prane dhe Kiara eshte shmangurpor batuta e tij e beri te qesh dhe ti japi një buzeqeshje Luzit.
Vidjo shikoje duke hap S,pónsored:

IMG_7606