Vendimi i Kiarës është i prerë: : Nuk dua ta shoh më me sy Luizin, nuk e fal

showbizz

Kiara është shprehur e zhgënjyer nga situata që ndodhi mbrëmë me Luizin. Gjatë një bisede në oborr, ajo u shpreh se nuk e fal gënjeshtrën dhe se i ka mbyllur gjërat me Luizin.

“I kam mbyllur gjërat. S’është se kam hapur ndonjë gjë, por e kam ndaluar si raport sepse unë nuk e fal gënjeshtrën. Ishte një gënjeshtër që më përfshiu shumë”, tha Kiara.

Luizi nga ana tjeter po perpiqet që ti jap një sqarim Kiares e cila eshte e vendosur që nuk do të kete te bej më me të, Pamjet poshtë S.PÓNSORED.