“U tremba, kujtova se po ikje nga shtëpija”, Kiara sheh në endërr Luizin, ja reagimi epik i këngëtarit (Video)

BBVA

Pasi u zgjua nga gjumi, Kiara shkoi në oborr dhe u bashkua me grupin e ‘mëngjesit’ për të pirë kafe.

Sapo u ul në kolltuk, Kiara e pyeti Luizin se çfarë po bënte natën sipër kokës së saj. Luizi i tha Kiarës se ai nuk ka qenë fare mbrëmë te krevati i saj, por vetëm sot në mëngjes kur e puthi te koka. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Kiara nguli këmbë, duke i thënë se e pa atë që qëndronte sipër kokës, por Luizi tha se ajo e ka parë në ëndërr, sepse ka qenë në gjumë.

Kiara nga ana tjetër, shtoi se u tremb natën, sepse mendoi që Luizi po bënte gati valixhet për të dalë nga shtëpia.

Ky koment u prit me të qeshura nga Valbona.