U rre zua keq, pas dergimit me urgjence ne spital, zbulohet dem timi qe ka pesuar, a do

showbizz

Sot,brenda shtëpisë së Big Brother Albania,Kiara Tito pati një incident.
Mes lotësh menjëherë erdhi ambulanca dhe Kryefjala zbulon se ndodhet tek spitali “Hygeia”

Burime pranë portalit thonë se Kiara ka tërheqje muskulare ose ka këputur mish,thënë ndryshe në zhargonin e përditshëm.

Megjithëse ka tërheqje muskulare asaj po i bëhen shumë ekzaminime dhe stafi i spitalit “Hygeia” i kanë bërë qetësues.

Moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Teksa ishte duke ecur ajo është rrëzuar në tokë dhe ka shp rthyer në lot nga dh mbjet.

Menjëherë Vëllai i Madh i urdh roi banorët që të mos ta lëvizin moderatoren pasi një ekip me mjekë po shkon drejt shtëpisë për tí dhënë ndihmën e nevojshme.

Janë vajzat Mikela dhe Tea ato të cilat po i qëndrojnë mbi kokë dhe sigurisht dhe Luizi i

cili menjëherë ka shkuar drejt dhomës së gjumit për të marrë një jastik për t’ja vendosur.