U prek aq shumë sa qau, kjo ndodhi gjatë natës së kaluar/ Ja pse u përlot Luizi

BBVA

Bjordi u largua nga shtëpia e Big Brother Vip, duke hequr dorë nga çmimi i madh. Publiku përzgjodhi Bjordin si më pak të preferuarin brenda shtëpisë.

Në televotim bashkë me të ishin Efi, Armaldo dhe Tea. Për herë të parë këtë sezon, largimi i Bjordit i ka mërzitur vërtet gjithë banorët e tjerë.

Hera e parë që gjithë thuajse u përlotën dhe iu erdhi keq, sepse ishte një njeri model shumë qytetar, i kulturuar dhe i edukuuar.

Televotimi i mbremjes kete te shtune eshte midis Luizit Efit dhe Xhonatan.