Troc fare! Ja cfarë mendojnë njerëzit e afërt të Kiarës për marrëdhënien e saj me Luizin?

BBVA

Marrëdhënia e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit është shëndrruar gati në një telenovelë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ndryshe me çiftin që ka probleme në çift, edhe pse nuk është çift. Vazhdo pamjet posht S.pónsóred

E ndërsa të gjithë kanë dëshirë të komentojnë çfarë po ndodh me to, me banorët brenda shtëpisë që përpiqen edhe t’i “ngacmojnë” për t’i destabilizuar,

dhe publikun që pret me endje për puthjen e famshme, edhe njerëzit e afërt të moderatores e kanë shprehur mendimin për lidhjen e mundshme të tyre.

Kështu, ka qenë halla e Titos që ka komentuar në postimin e një media në rrjetet sociale, duke qenë shumë e qartë në lidhje me zgjedhjen që duhet të bëjë Kiara:

Çfarë mendojnë njerëzit e afërt të Kiarës

Ndërkohë mikesha e saj, Liesa, ka një mendim pak më ndryshe në lidhje me puthjen e tyre, duke mos qenë shumë dakord që të ndodhë.

Pra le të themi që nuk po nxitohen duke e shtyrë dhe mirë bëjnë fundja.