Them më mirë të më shohësh nga larg”/ Luizi merr vendimin ‘përfundimtar’, reagimi i Kiarës nuk pritej

BBVA

Teksa I ka thënë se do jetë më i tërhequr ndaj saj, si me fjalë por dhe me veprime, Luizi ka kërkuar që të ketë siguri tek partnerja e tij.

Ka qenë Kiara ajo që ende këmbngul se nuk është e bindur dhe se ka nevojë për kohë.

Luizi: Nuk mund te rri afer sic kam nejt.
Kiara: Gjera normale ke bere
Luizi:Jam shtri te kembet e tua, te kam perqafu, puth ne faqe, qafe. Tani dua dicka me shume. Te bindem qe njeriu perballe a ndjen

Kiara: Sa keq qe te thashe rri nje jave pa bere keto pyetje. Po pershpejtohesh. E kuptoj qe do me me puth, ti akoma nuk i le gjerat te rrjedhin. Ti do qe te dale e jotja. Pse nuk i le edhe këto dite te rrjedhin, Pse do konfirmim me patjeter.
Luizi: Une e kam kuptuar

Kiara: Nese do te besh drama, vazhdo. Çdo ditë te Zotit ndryshon. Me the sdo e beje ate pyetje per nje jave. Nuk durove as nje dite.

Luizi: Nuk thashe se po heq dore, as brenda e as jashte. Nuk u merzita me ty, as nuk me ngeli inati. Nuk heq dore prej teje. Ajo qe po te kerkoj, e deshe hapesiren, jo se Po te bej nder ty, por dua dhe per vete. Kur te vish te une, mos Hajde si kjo Kiara
Kiara: Po ve kushte?

Luizi: Po pres te vish ti tek une, jo une te ti.
Kiara: Pse ta bej Kur nuk jam e bindur. Doja me shiju këto dite. Si ta shijoj Kur ti vjen tym, Kur thua nuk kontrolloj dot duart.