Të q*fsha Big Brother-in”, Olta Gixhari “tërbohet” keq dhe e lëshon fare gojën (VIDEO)

BBVA

Mëngjesin e ditës së sotme Olta Gixhari është zgjuar shumë e mërzitur. Këtë e tha vetë aktorja e njohur teksa shkoi në oborr dhe iu bashkua Valbona Memës dhe Luiz Ejllit.

“Jam zgjuar shumë e mërzitur, shumë, shumë bile. Nuk jam fare në terezi. Nuk jam zgjuar në terezi fare”, tha Olta. Shiko v1djon poshtë S.pónsóred

Video

Por edhe pse vendosi “të flejë gjumë” dhe të mos jetë më protagoniste në shtëpi, pas kriktikave që mori nga opinionistët mbrëmjen e djeshme, Olta është bërë sërish protagonite.

Një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjet, dëgjohet aktorja teksa ofendon rëndë duke u shprehur “Të q*fsha Big Brother-in”.