Surpriza për Kiarën,por dhe Luizi që sot takon ‘vjehrrin’ e tij…

BBVA

Sonte ka patur shumë surpriza te medha, e para ishte surpriza që Bledi doli nga shtepia me deshiren e tij, dhe qe donte ciftin te vazhdonte me tej.

Me pas vazhduan dhe surprizat duke filluar me Kiaren e cila mori surprizen qe priste prej ditësh qe prane saj te shkonte nje familjar i saj, per te pare dhe reagimin e tyre se si ajo dukej nga atj.

Me ne fund surpriza erdha dhe Babi saj ishte sot ne shtepine e bigbrother albania, ku i dha perkrahje saj dhe takoj ‘dhendrin’ e shtepise Luizin kur ky i fundit e kishte deshir me e taku.

Me nje takim miqesor dhe falederim per vajzen e tij Luizi u takua me familjaret e Kiares, per me tej shpresojme gjerat te ecin mir me ciftin edhe jasht shtepise.