Stresì tha se ish-gruajaa është sëmurë dhe do të bashkohet, reagon ajo: Nuk kam kohë e kam mendjen te paratë

showbizz

Deklaratat e Stresit për ish-bashkëshorten e tij Keisin morën shumë vëmendje javë më parë. Sapo hyri në “Big Brother VIP Kosova”, Stresi deklaroi se kërkonte të ribashkohej me Keisin.

Më pas reperi bëri një deklaratë tron ditëse kur tha se Keisi ka tu mor në tru.

Ndërkohë për disa javë Keisi nuk kishte reaguar me asnjë postim drejt deklaratave të Stresit, megjithatë me postimin e fundit duket se jep një mesazh shumë të qartë.

“S’kam kohë për ur rejtje dhe energji të keqe, e kam mendjen tek paratë”, shkruan Keisi duke treguar kështu se nuk i intereson aspak çfarë flitet për të.