Sot del njëri, ja kë votuan shqiptarët për tu larguar por..

Info

Për shkak të skualifikimit të Kejvinës të martën nuk doli nga BB asnjë nga të nominuarit të cilët janë Luizi, Olta, Kristi, Efi dhe Ronaldo.

Por këtë të shtunë njëri prej tyre do largohet. Pak ditë më parë xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe banorja më e votuar është Olta Gixhari.

Olta ka marrë 71% të votave dhe pas saj vjen Ronaldo me 10%, Efi me 8%, Kristi me 6% dhe Luizi me 4% të votave.

Pritet për tu parë kush do largohet realisht nga shtëpia e Big Brother Vip këtë të Shtunë.

Ndërkohë janë paralajmëruar dy hyrje të reja shumë të fοrta sipas organizuesve të spektaklit. Presim.