Sot del Bledi, produksioni do fusë si banore të re modelen e njohur që nuk e njeh fjalën “turp”

BBVA

Sonte do jetë prime i radhës në Big Brother dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me debate, diksutime dhe surpriza të bukura dhe të hidhura.

Kujtojmë se sot janë në nominim 3 banorë shumë të fortë, duke filluar nga Luizi dhe duke vazhduar me Bledin dhe Kiarën.

E gjithë kjo erdhi si pasojë e vendimit të Oltës që primen e kaluar përmes zarfit të kuq vendosi të dërgojë në nominim këta 3 banorë.

Sot pritej të largohet Kiara,por ndodhi ajo qe nuk e priste askush, Bledi me vullnetin e tij donte qe te dilte jashtë dhe ciftin ta shikonte bashkë.

Largimin e Bledit, produksioni mendon ta zëvendësoje me modelen e njohur Erjola Docin, e cila njihet për “paturpësinë” e saj dhe mund të bëjë cdo gjë për të marrë vëmendje.

Erjola pritet të hyjë të shtunën, ndërsa sonte thuhet se do hyjë aktorja e njohur Eva Alikaj, që nuk pritet të sjellë ndonjë trazim ujërash në shtëpi, ndryshe nga Erjola.