Sonte behet na mi! Kejvina pritet te dale, por jashte do i ndodhe ajo qe te gjitheve do iu dhìmbset..

BBVA

Në ditët e para të qëndrimit në “Big Brother VIP” modelja Kejvina Kthella zbuloi çmimin e saj, si modele.

Ajo tha se paguhet 6-7 mijë euro në muaj, minimumi dhe mes të tjerash u shpreh se beson se profili i saj në Instagam ka arritur 1 milion ndjekës.

Por për fatin e keq të saj, po ndodh e kundërta. Ndjekësit po largohen nga profili i saj i

Instagramit çdo moment dhe më shumë. Kejvina ka hyrë në “Big Brother VIP” me 814 mijë ndjekës dhe momentalisht numëron 795 mijë ndjeës, pra rreth 20 mijë ndjekës më pak.