Skenari per sonte? Butrinti? Ja banori që largohet dhe EMRAT e dy hyrjeve të reja, zbardhet edhe lëvizja e Kejvinës

BBVA

Valbona Mema këngëtarja e muzikës popullore pritet ti bashkohet sonte gjatë spektaklit shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Xhonatan Islami, djali i parashutistit Alket Islami do bëhet po ashtu pjesë e BIG BROTHER VIP natën e sotme. Shiko pamjet dume vazhduar poshtë S.pónsóred

Të njëjtat burime thanë për Replikën se sonte lë shtëpinë Ronaldo Sharka, duke vazhduar kështu konkurimin 3 banorët e tjerë që ishin në nominim.

Ndërkohë Kejvina Kthella do t’i bashkohet studios për herë të parë pas përjashtimit të saj nga BBVIP. Në spektakël do diskutohet mbi banorët që janë ankuar këto ditë për produksionin.

Gjithashtu të gjithë janë me sy e veshë drejt spektaklit nëse do bëhet pjesë sonte edhe Butrint Imeri.