Si reagoi këngëtari? Amos ‘próvokon’ dhe e përqafon Kiarën para syve të Luizit

BBVA

Banorët mbrëmë kanë festuar ditëlindjen e Kiarës duke kërcyer të gjithë së bashku në oborr.

Në një moment Amos ka provokuar Luizin duke përqafuar Kiarën në sy të tij. shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Vìdjo
Luizi i pa, por nuk reagoi. Më pas Amos e pyeti Kiarën nëse e kapi lojën që po bënte, por Kiara nuk kishte kuptuar asgjë.

Dj AnChloe krijoi një super atmosferë në shtëpinë e Big Brother Vip. Ajo u fut me vendim të Vëllait të Madh, me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos.

Banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të shijuar këngët më ‘in’ të momentin nga Kloi. Gjatë mbrëmjes, Kiara i tha Luizit që të mos rrijë i ngrysur, të paktën për sonte meqe ajo ka ditëlindjen.

Ajo shfaqi edhe një moment xhelozie, kur Luizi u afrua pranë DJ. Kiara i tha atij të vinte pranë saj dhe të mos rrinte atje.