Shoqja e ngushtë e Kiarës: Shpresoj të mos puthet me Luizin

BBVA

Shoqja e ngushtë e Kiarës nuk është një personazh i panjohur. Bëhet fjalë për prezantuesen Liesa Haxhiasllani. E ftuar së fundmi në “E diell”, Liesa ka folur për eksperiencën e Kiarës në “Big Brother VIP Albania” dhe sipas saj ajo me Luizin kanë raport vetëm shoqëror.

Madje Liesa shpreson që Kiara të mos puthet me Luizin duke treguar kështu se nuk sheh ndonjë pëlqim nga Kiara për këngëtarin.

“Më duket pak e tërhequr, por për të mirën e lojës. Raportin me Luizin e shoh raport shoqëror. Shpresoj mos ketë puthje”, tha Liesa.

Kujtojme se Kiara eshte pjese e Big Brother Vip Albania, ajo cila ka fituar vemendje ne raportin e krijuar ne mes saj dhe Luizit.