Shkrimtare dhe këngëtare – kush është banorja që pritet të hyj sot në BBV?

Info

Big Brother Vip Kosova sot do ketë një banore të re. Ajo është një shkrimtare. Himena Sherifi ka botuar romanin e saj të titulluar” Oh Sorella. Po ashtu, ajo është edhe këngëtare. Në nëntor të vitit të kaluar ajo ka promovuar vëllimin e parë të romanit “Oh Sorella”.

Himena para një viti ka sjellur këngën “Pronto”, që ka marrur mbi 500 mijë klikime. Hyrja e saj në BBV vjen pas largimit të Shotës e cila është eliminuar nga votat e publikut.

Banorja që pritet të hyj sot është po ashtu aktive në rrjetet sociale ku sjell foto poza provokuese.

Se si do t’i ec rrugëtimi në reality show BBV mbetet të shihet.