Shaka apo pëlqimm? Kejvina nuk ndalet, ngacmon banorin e Big Brother: Intrigohem nga…

Info

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Mirëpo, së fundmi ajo ka vendosur që të tërheqë vëmendjen e Kristit.

Ajo ka tentuar t’i futet në krevat Kristit mirëpo ai nuk e ka lejuar. Ajo nuk e ka lënë me kaq por ka vazhduar ta ngacmojë me batuta.

Kejvina: O Kiara a të sheh ty Kristi, se mua kur më refuzojnë intrigohem më shumë.

Mesa duket Kejvina kishtë bërë plan për të trembur Kristin dhe për të shkaktuar një tjetër reagim nga ai që mori

Kujtojmë se së fundmi Kejvina, Luizi, Tea dhe Genti kanë qenë duke qëndruar në shoqërinë e njëri-tjetrit ku si “shqiptarë” që janë kanë hapur muhabetin e pagave. Sa paguhet njëri dhe sa paguhet tjetri. Pa u vendosur fare në siklet, Kejvina Kthella ka treguar shifrat e larta që paguhet si modele në Shqipëri dhe në Itali.