Se moren më, Balina Bodinaku zbulon fituesin e Big Brother VIP: Per mua është…

lajme

Ish-opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku nuk ka kaluar pa u përfshirë edhe këtë vit me mendimet e saj për banorët e shtëpisë së famshme.

Nëpërmjet një video në Instagramin e saj ajo është shprehur se sheh si fitues Oltën dhe Luizin, por është ndalur te ky i fundit për të analizuar lojën e tij. vazhdo posht S.pónsóred

“Luizin do ta quaj lotjarin më të fortë që ka hyë ndonjëherë në shtëpinë e BB.

Atij loja i vjen shumë natyrshëm, e ka në gjak. Është shumë i qetë dhe nuk merr asgjë personale. Asgjë nuk është më e rëndësisme për të se qëllimi për të cilin ka hyrë. Super i fousuar pavarësisht se nuk duket.

Gjithçka e bën me lehtësinë më të madhe, pa hequr asgjë nga ajo që ai është. Nga Luizi që në njohim jashtë.

Dhe çfarë është më e rëndësishmja për një lojtar, nuk i blihet mendja”, shprhet Balina./albeu