Sara Hoxha fiton Dancing with the Stars, shuma merramendese e ketij çmimi perse..

showbizz

Blogger-ja e njohur shqiptare, Sara Hoxha dhe partneri i saj Luixhino janë fituesit e edicionit të parë të Dancing With The Stars në Top Channel.

Ajo rrëmbeu kupën e artë dhe çmimin e madh 50 mijë euro. Mes lotësh dhe e përfshirë nga emocione të papërshkueshme, Sara kishte përgatitur një letër falënderimi në rast se do të fitonte finale…

“Dua të falënderoj produksionin, Esdalinin dhe Olën, falënderoj Luixhinon për çdo orë provë që s’e ka kursyer energjinë, përkushtimin, mikun që e fitova.

Falënderoj familjet Hoxha dhe Vula, Poin që ishte frymëzimi im”, tha Sara Hoxha mes të tjerash.