Rrèmbeu” zemrat e publikut shqiptar, ja disa nga fotot më të nxehta të Efi Dhedhes

BBVA

Efi Dhedhes është një nga vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun të momentit.

Efi fillimisht u bë e njohur nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, ndërsa pjesëmarrja në “Big Brother VIP” nxori në pah karakterin e saj të fortë.

Nomimi i mbrëmshëm i Dea Mishel për treshen Luiz – Efi – Kiara bëri që bukuroshja të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe shkaktoi indinjatë te qytetarët kundrejt Deas.

Një rritje e madhe e numrit të ndjekësve është vënë re në “Instagramin” e Efit, ku kjo e fundit është shumë aktive.

Ajo shpeshherë ka publikuar foto sensuale, disa prej të cilave ne po i sjellim më poshtë: