Reagimin e Klea Hutës pas puthjes së Kiarës me Luizin nuk duhet ta humbisni

showbizz

Pak minuta më parë Kiara dhe Luizi shkëmbyen puthjen e tyre të parë në buzë që ishte pritur prej kohësh nga gjithë publiku.

Banorët organizuan një dasmë të supozuar në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”,ku çifti që do të martohej ishin pikërisht Kiara dhe Luizi. Vazhdo pamjet poshtë S.ponsored

Pas puthjes së shumëpritur pati reagime dhe komente të shumta në rrjet, ku një ndër to ishte edhe nga mikesha e Kiarës, Klea Huta.

Ajo postoi një video gazmore duke treguar reagimin e saj për puthjen e Luizit dhe Kiarës.

Kujtojmë se pak kohë më parë, gjatë një pyetësori me ndjekësit në Instagram, Klea u pyet nëse do të donte t’a shihte Kiarën në një lidhje me Luizin, ndërsa ajo u përgjigj:

“Çfarë duam ne ska rëndësi, rëndësi ka çfarë duan ata. Ajo që dua unë është që si Kiara dhe Luizi të jenë mirë dhe të bëjnë si ta ndjejnë ata. Jeta është e tyre dhe e jetojnë si të duan pa i dhënë llogari askujt”.