Produksioni dhe banoret i dolen kundra! E pab esueshme cpo i ndodh Luizit jashte: Ai nuk do e besonte

Info

Mbrëmja e djeshme e Big Brother VIP prime ishte e mbushur me emocione të forta pas aludimeve të Luizit për sëm ndje.

Mirëpo, pas ekzaminimeve mjekësore, mjekja tha se ai ishte shëndosh e mirë dhe banorët e konsideruan si “gënjeshtar”.

Këngëtari duket se është në gjendje të ngarkuar psikologjike dhe emocionale pas gjithë situatës, teksa është shprehur se atij i është bërë gjyq pa e dëgjuar versionin e tij.

Ndonëse brenda shtëpisë shumica e banorëve i kanë kthyer shpinën, publiku jashtë vazhdon ta mbështesë.

Rrjeti ka shp rthyer në komente pro Luizit, i cili sipas tyre nuk gënjen.

Kujtojmë se Luizi i tha Kiarës se ai ka një arsye madhore, por nuk flet dot brenda shtëpisë.