Pro vokoi me Kiaren! Butrintit i ndodh e keqja nga shqiptaret ne koncert ne Itali (Video)

BBVA

Nje ngjarje e papritur ka ndodhur mbremjen e djeshme, ne festen e pavaresise se Kosoves 17 Shkurti.

Ne Breshia te Italise ishte i ftuar Butrint Imeri, ne nje koncert i mbushur me shqiptare.

Gjate kendimit fansat kane shpe rthyer ne ofe ndime ndaj Serbise, por ajo qe binte me shume ne sy ishte thirrja ne kor e emrit te Luizit. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Butrinti nuk ka dhene asnje reagim nga kjo ngjarje, por eshte ndjere totalisht ne siklet.

Lidhja e dashurise e Kiares dhe Luizit, duket se ka nderprere gjithcka qe ato kane patur me pare, ndonese Butrinti tentoj ta perdore per marketing personal ish lidhjen e tij me Kiaren.

Por kjo mesaduket kengetarit po i kthehet ne boomerang kengetarit nga Kosova, pasi fansat jane te afeksionuar pas Luizit, dhe nuk duan qe Butrinti te nderhyje.