Prinderit e Kiares adhurojne Luizin por….familja e tij na befasoi, ja reagimi i tyre per Kiaren

BBVA

Kiara Tito ka shijuar mbrëmë surprizën më të bukur që e kishte organizuar partneri i saj, Luizi.

Këngëtari i ka dedikuar një këngë 100 përqind të re partneres së tij, të cilën e ka regjistruar në ambientet e shtëpisë së Big Brother.

Ditën e sotme djali i xhaxhait të Luizit, Lauran Ejlli ka folur mbi suprizën.” Ishte një mbremje

e paharrueshme, Luizi po tregon që di të luaj bukur dhe di të dashurojë bukur”, shprehet familjari i këngëtarit.

Te presim e shohim se di do jet reagimi i familjes se Kiares me ato gjera aq te bukura qe Luizi po ja dedikon.