Prek me fjalët nëna e Luizit: Do doja shume të isha aty pranë por nuk mundem sepse…

BBVA

Nëna e banorit më të pëlqyer të Big Brother VIP ALbania, Luizit, ka folur për herë të parë për eksperiencën e djalit të saj brenda shtëpisë.

Në emisionin “Ditë pas Dite” në RTSH ajo ka komunikuar me moderatoren Fjodora Fjora duke i treguar se po e ndjek Luizin dhe se është e lumtur për këtë rrugëtim të tij. Shiko vidjon poshtë S.pónsóred

Video

“Jam e lumtur që Luizi është mirë. Aty është një lojë e madhe nervash për të gjithë. Uroj të ketë sa më pak njerëz negativë dhe ta shijojnë. Do kisha dash të isha aty por gjendja shëndetësore nuk ma lejon”, është shprehur ajo.

Luizi që nga hyrja në BBVA ka rrëmbyer zemrat e mijëra shqiptarëvë.