“Po jetojmë në kohën e…”, Alketa Vejsiu del me deklaratën ‘e fortë’ për Luiz Ejllin (Foto)

showbizz

Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi moderatorja është shfaqur në një video duke kënduar këngën e re të Miley Cyrus “Flowers”.

“Jam fiksuar me këtë këngë dhe nuk jam e vetmja,”-shkruan Alketa krahas videos. Me këtë këngë, këngëtarja ka korrur sukses që ditën e parë të publikimit. Këtë sukses të Miley, Alketa e ka paralelizuar me suksesin që po korr Luiz Ejlli, banori i “Big Brother Vip”.

“Eshtë koha e suksesit të Miley Cyrus dhe Luiz Ejllit,”-ka shkruar më tej modertorja.