Për shumë kohë u tha se u ndanë, por ky është detaji që tregon se Luana dhe biznesmeni janë në lidhje

showbizz

Prej vitesh Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj, lidhje të cilën janë përpjekur ta mbajnë larg syve të publikut, por nuk ia kanë dalë sot.

E duke qenë se prej një kohe të gjatë nuk ishin fotografuar bashkë nga paparacët, nisën edhe thashetheme se mund të jenë ndarë.

Por përkundrazi me një koment që Krenari i bëri motrës së Luanës, Marinës tregon se lidhja e dyshes është serioze dhe Krenari ka një raport mjaft të mirë me familjen e moderatores.