Për çfarë po e paralajmëron? Luizi-Kiarës: E sheh në darkë, më beso

BBVA

Që të enjten mbrëma Luiz Ejlli po i bën një lojë Kiara Titos, duke e lënë të kuptojë se ka diçka që nuk shkon mes tyre.

Moderatorja ka qenë gjatë gjithë kohës shumë e mërzitur, por ajo nuk e di se gjatë ‘Prime’-t të sotëm e pret një surprizë e madhe.

Ditën e sotme, Luizi e ka pyetur nëse është mirë dhe ajo i është përgjigjur ‘më mirë’. Nga ana tjetër, këngëtari shprehet se pasi i tha disa gjëra është më i qetë.

Ai shtoi se disa gjëra që nuk ka pasur guxim për t’ja thënë, i ka thënë te dhoma e rrëfimit, të cilat do t’i dëgjojë në spektaklin e mbrëmjes së sotme.

Biseda mes tyre:

Luizi: A je më mirë se dje?

Kiara: Po, më mirë jam. Ti si je?

Luizi: Qetë. Më i qetë pasi ti thashë ato fjalë, jam më i qetë

Kiara: Pasi mi the je më i qetë?

Luizi: Dhe një pjesë që nuk kam pasur guxim me ti thënë i kam thënë te dhoma e rrëfimit

Luizi: Janë gjëra që duan përgjigje dhe unë i dhashë. Do i shohësh në darkë, më beso