Pasi konfirmojë se s’kanë krizë martesore, Xhensila sjell imazhin me të ëmbël nga ndërrimi vitit..

showbizz

Xhensila dhe Besi ditë me parë e konfirmojnë se nuk ka krizë në martesën e tyre teksa puthen.

Kishte disa ditë që u raportua për një krizë në martesës e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Së fundmi, çifti kanë konfirmuar se nuk ka krizë në martesën e tyre.

Në koncertin e fundit të Myrtezajt në Prishtinë i pranishëm ka qenë edhe burri i saj, Besi.

Ka qenë artistja ajo që e ka publikuar një video teksa dyshja dhurojnë puthje në buzë.

Ndërsa me rastin e Vitit të Ri,Xhensila ka publikuar imazhin me të bukur me bashkëshortin dhe vajzën e saj./officialtekste