Pas reagimit për shpullèn ndaj Luizit, Kejvina Kthella merr vendimin drastìk

Info

Pasi reagoi për shpullën ndaj Luizit, tha se nuk është penduar për eksperiencën në Big Brother dhe i kërkoj falje fansave dhe mbështetësve të Luizit, Kejvina Kthella ka marrë një hap tjetër mjaft të rëndësisëm.

Modelja ka mbyllur Instagramin duke u zhdukur kështu nga publiku dhe fansat e saj.

Të gjithë e dimë se sa i rëndësishëm është kthyer Instagrami dhe çdo rrjet social në jetën e përditshme, por për më tepër kur ai është mjet pune dhe luan një rol të rëndësishëm siç ndodh me modelet.

Prandaj ky vendimi i Kejvinës është i një tjetë niveli. Gjithsesi në këtë pikë të gjithë e kuptojnë se në çfarë presioni dhe situate psikologjike ndodhet modelja prandaj ky duhet të jetë një veprim mjaft i rëndësishëm për të.

albeu