Pas puthjes në buzë dhe dasmës së madhe mes Luizit dhe Kiarës, Arbana shkon me direkt në shtëpinë e BBV?

Info

Mbreme shtëpia më e madhe në Shqipëri mbajti një festë mjaftë të veçantë “dasmën”, e Kiarës me Luizin. Derisa banorët po bëhen gati për dasmën, Arbana poston një fotografi me të cilën shton shumë pikëpyetje..

Arbana e veshur me një fustan të zi shumë elegant, a thua do të shkonte në dasmën e Luizit dhe Kiarës, apo per te festuar gjithe ate audienc qe televizioni pati pas kesaj ‘dasme’.

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Luizi së bashku me artistin e mirënjohur Altin Shira kanë kënduar në “dasmën” e këngëtarit Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother. Ai u betua për dashuri të përjetshme së bashku me moderatoren Kiara Tiro. Madje ata shkëmbyen dhe puthjen e shumëpritur.