Pas përplasjes së Luizit me Xhonatanin, reagon me shpejtësi Babai i tij…

BBVA

Sot në “Ftesë në 5” ishte i ftuar Alket Islami, i cili komentoi rrugëtimin e të birit Xhonatanit në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Ai komentoi situatën e krijuar në shtëpi mes Xhonatanit dhe Luizit, duke e vlerësuar si sjellje të duhur atë që bëri i biri.

Sa i përket nominimit të Xhonatanit këtë javë, Alketi e quajti sfide, te cilat gjithnjë janë të mirëpritura në familjen e tyre.