Pas largimit të Kiarës, Luizi habit me veprimin e tij

BBVA

Pas largimit të Kiarës nga shtëpia e BBVIP, Luizi habit me veprimin e tij.
Kiara Tito ka lënë mbrëmë shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Ndërkohë Luiz Ejlli teksa ka qenë me banorët duke biseduar dhe ngrënë darkën, nuk ka kursyer edhe humorin me Jorin.

Luzi drejtuar bukuroshes, është shprehur: “A do të ikim tek Suita”.

Jori: Unë të shikoj si vëlla

Nuk ka munguar edhe humori nga banorë të tjerë të shtëpisë, teksa e kanë kaluar me të qeshur këtë bisedë.