Pas divorcit i ndryshoi jeta! Vajza ben deklaraten e forte per Mira Konçin (foto)

showbizz

Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit edhe pse nuk është një fytyrë publike, nuk i ka shpëtuar herë pas here mediave.

Duke qenë vajza e dy emrave shumë të njohur të ekranit shqiptarë, nuk mund të mos mungonte interesi i publikut për të.

Pamja e jashte e bukuroshes ka qenë ajo që ka marrë vëmendjen fillimisht te publiku. Era është mjaft aktive në rrjetet sociale, por rrallë herë tregon detaje nga jeta private.

Së fundmi Era ka bërë një dedikim emocionues për të ëmën.

“Mami, motra, shoqja e ngushtë, shpirti im”, shkruan ajo krah fotos së Mira Konçit e cila është shkrepur nga fotografi i njohur shqptar, Fadil Berisha../albeu.com

“Motra, shoqja e ngushtë”, Mira Konçi shfaqet sensuale, e bija emocionon me dedikim për të (FOTO LAJM)