Pas deklaratës së Luiz Ejllit në “BBVA”, Arjola Demiri bën veprimin e papritur

Info

Pak ditë më parë, Luiz Ejlli komentoi dhe aktoren Arjola Demiri në lidhje me lojën e saj gjatë qëndrimit në shtëpi.

Këngëtari thotë se Demiri ka qenë një lojtare fallco përgjatë gjithë kohës që ka qëndruar dhe se në lojë ka përdorur fëmijët. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Ejlli thotë se e njeh ish- bashkëshortin e aktores dhe se fëmijëve të saj nuk u ka munguar asgjë.

Kaq ka mjaftuar që Arjola të heqë Luizin nga followersat. Pasi duket se deklarata e tij nuk i ka pëlqyer aspak.