PAMJE TË RÈNDA/ Del VIDEO kur Kejvina gódet me shu plakë Luizin gjatë spektaklit

BBVA

Ditën e sotme është publikuar në rrjet momenti kur modelja Kejvina Kthella ka gjuajtur me shpullë gjatë spektaklit ” Prime” banorin tjetër të shtëpisë, Luiz Ejllin. shiko v1djon duke hap posht S.pónsóred:

V1djo

Në videon e publikuar shihet teksa Kejvina është duke i bërtitur Luizit dhe në një moment ajo çohet dhe godet me shpullë këngëtarin.

Pamjet e transmetuara janë mjaft të rënda dhe mbrëmjen e sotme pritet një vendim nga produksioni. pamjet poshtë S.pónsóred:

Ndërkohë, ditën e djeshme modelja është bërë sërish protagoniste ku në asnjë moment nuk ka shprehur pendim për shpullën e dhënë Luizit, madje-madje ajo tha ”ai meriton nga një shpullë çdo mëngjes”.