Olta ofendon sërish pa pikë turpi shqiptarët: Publiku është budalla

BBVA

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh” dhe këtë e kanë treguar me komentet e tyre apo edhe postime të ndryshme.

Së fundmi rrjeti është “revoltuar” pasi gjatë ditës së sotme në një moment Olta shprehet në një diskutim me Tean se “publiku është budalla.

Sot Arbana i ka bere nje kritik per ato qe ka thene dhe nuk i ka pranuar, une dorezohem kur degjoj nga femrat te tilla biseda te shprehuri.