Olta i mbush mendjen Maestros: Thuaje te lutem që jam bullizuar këtu thuaje.. (Video)

BBVA

Diten e sotme ne shtepine e bigbrother ka patur shume batuta te zjarrta mes banoreve brenda saj.

Kjo na nisur mes Maestros dhe Luizit me pas jan perfshire te gjithe banoret e tjer, vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Luizi i ka heq viz Maestros ndersa ky nga ana tjeter ka gjetur mbeshtetjen te Olta dhe ka thene qe eshte bullizuar.

Ne nje video ku Maestro dhe Olta jan bashk ajo i thote qe mos prano te ikesh por thuaj qe nese ketu bullizohet dhe jemi dakort do vazhdoj lojen deri sa te me mbaj publiku, te lutem thuaj qe jemi bullizuar thuaja kete ne prime.