Olta e ndjen që po i vjen fundi në BBV: Nuk e shtyj dot më këtu

BBVA

Gjatë një bisede më banorët në oborr, Olta tha se nëse ajo del nga shtëpia, nuk do të kthehet më pas.

I pyetur nga Amosi se nëse bileta e saj është vajtje-ardhje, çfarë do të bëjë, Olta u shpreh se do të refuzojë kthimin në shtëpi.

Kjo bisedë vjen pasi Olta është një prej banorëve që ndodhet në el minim këtë javë. Ajo ‘konkuron’ përballë Luizit, Efit, Ronaldos dhe Kristit.

Kujtojmë se televotimi u shty të shtunën, për shkak të përjashtimit nga shtëpia të Kejvina Kthjellës.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë Olta ishte e sigurt se nëse do dilte në nominim me Kristin dhe Luizin do dilte ky i fundit.Por Luizi nuk ia përtoi përgjigjen.

Luizi: Po ça thua mi Olta po ti do kishe pirë 4 gota me ilaçe, do kishe kaluar 5 atake, e provojmë! Olta: Unë nuk dal nga kjo shtëpi pa dalë ti!