Olta e kércénoi se di gjëra të tmérrshme për të, reagojnë familjaret e Efit: Këto pamje të shémtuara…

BBVA

Pas një debati të ashpér me Luiz Ejllin, Olta Gixhari ka kércénuar gjatë ditës së djeshme se do të nxjérrë çfarë di për jetën jashtë të Kiara Titos dhe Efi Dhedhes.

Këto deklarata të forta të aktores së njohur kanë marrë reàgime të shumta në rrjet. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Pas reàgimit të shoqes së ngushtë të Kiarës, kanë reàguar edhe të afërmit e Efit, që menaxhojnë llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”.

soni që menaxhon faqen shkruan se kjo është një lojë e shémtuar nga ana e Oltës.

“Besoj se sjellja e Efit kundrejt Oltës dhe çdo gjë që ajo ka thënë vërtetohet me këto pamje të shémtuara kércénimi për një vajzë që supòzòhet të gjýkohet për çfarë bën brenda “Big Brother”, jo jashtë, por mbi të gjitha nuk është vegël e një loje të shémtuar duke godítur jetën personale të banorëve aty brenda”, thuhet në postim.