Olta, Dea apo Tea, kush doni të largohet të shtunën nga BBV

BBVA

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP janë Olta, Dea dhe Tea. Të treja u dërguan në nominim nga Kiara, e cila të martën pati këtë avantazh duke hapur kutinë e Pandorës.

Cila është banorja që do donit të largohej të shtunën?

Kush doni të largoni të shtunën nga BBV?

Olta
Dea
Tea

Per ju cila prej ketyre banoreve nuk duhet te qendroj me ne shtepi dhe qe duhet te largohet kete fundjave.