Olta befasohet nga Kristi: Pse jam manipuluese unë?

BBVA

Shtëpia e Big Brother Vip është ndarë në dy grupime, grupi i Oltës dhe ai i Luizit. Por edhe pse të ndarë, Olta sërish po krijon një lloj ‘përçarje’ brenda grupit.

Sipas saj, Kristi po luan një lojë me të, pasi gjithë kohën flet për manipulime. Përveçse në kuzhinë, Olta e përsëriti mendimin e saj edhe në dhomën e gjumit, ku i pranishëm ishte edhe vetë Kristi.

Olta: Kristi kështu më thotë mua. Kristi: Që? Olta: Ti më manipulon thotë mua, se çfarë loje po bën nuk e di.

Kristi: Unë thjesht kam qejf t’i them Oltës se ajo manipulon vërtetë, por që për mua nuk është problem.