“Nxehet” Luizi: Nuk eshte dashuri kjo me Kiarën eshte shkaterrim nervash ! Nuk e dua ashtu sikur …

BBVA

Gjatë disa minutave me par luizi ne bisedim me Amosin dhe banoret te tjer si duket e ka kapur mesyshi kete djale qe pati ate reagim te papritur

Luizi ne bashkebisedim me banoret nxehet dhe thote se nuk i intereson nese del kiara nga shtepia mendon se nuk ka dashuri mes tyre . Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

te shohim se qfare do te ndodh me kete deklaratr a do te trazohen ujrat apo vetem pjes e lojes se luizit ishte dhe kjo.